Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az szabályos ha egy család...

Az szabályos ha egy család "au pairt" keres, de nem az lenne a feladata, hogy gyerekre vigyázzon, hanem az, hogy ügyintézésben segítsen be (saját vállalkozás)?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon találtam egy ilyet, furának tűnt ezért nem is foglalkoztam vele, de ma kaptam egy üzenetet ettől a családtól.
2011. ápr. 29. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az au pair nem azt jelenti, hogy bébiszitter.

Egy ellátásért és némi zsebpénzzért dolgozó, általában külföldi fiatalt jelent, aki a nyeltanulás miatt vállalja ezt az állást. (külföldi a megbízónak)

2011. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent az au pair. nem azon van a hangsúly h csak a gyerekvigyázást említettem, hanem azon, hogy NEM AZT KELL CSINÁLNI AMI EGY AU PAIRNEK HAGYOMÁNYOSAN A FELADATA-
2011. ápr. 29. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez a nem hagyományos feladat az, hogy a vállalkozásba kell besegíteni adminisztrálni. Háztartási feladatok elvétve, gyerekvigyázás még ritkábban.
2011. ápr. 29. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy au pair-nek hagyományosan az a feladata,hogy ellátásért és zsebpénzért dolgozzon.

nem azt jelenti, hogy gyerekre vigyázzon. Ez egy nagy félreértés.

sok au pair végez házvezetői munkát, vagy magáncégeknél gyakornoki munkát.

És ezek szerint nem tudod mit jelent az au pair. Csak annyit, hogy "ellenszolgáltatás" tehát munkát végez szállásért, ellátásért, zsebpénzért.

2011. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok. Akkor félre értettem azt a millió blogot és közvetítő céget, akik au pairekkel foglalkoznak :)

Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt!

2011. ápr. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!