Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most derült ki h nyelvi...

Most derült ki h nyelvi szintfelmérőt kell tennem abba a szakközépbe ahova felvettek h besoroljanak. Nagyon félek hogy milesz most tiszta hülye vagyok az angolban ezért is indulok nyelvi előkészítőre! Valaki segítsen mittegyek?

Figyelt kérdés
az iskolánkban az angolra nem fordítanak nagy figyelmet,alig tanulunk valamit és én azt a kicsit is max bemagolom és mindent el is felejtek.ötös vagyok de ez csak mázli és nállunk enm is nehéz annak lenni!most nagyon félek h hogy írom ezt meg,azt hittem végre felvettek emg minden hát fel is vettek de még ezt meg kell írnom!!!!:(
2011. ápr. 29. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

a szintfelmérő, mint a nevében is benne van, arra való, hogy felmérjék a nyelvi szintedet. Ha gyengébbre írod, akkor egy kezdőbb csoportba raknak, ha jobbra, akkor haladóbba. Nem feltétlen jársz rosszul a kezdőbb csoporttal, mert legalább megkapod az alapokat is rendesen.

Ennek a szintfelmérőnek nincs köze a felvételedhez, ugyanúgy oda fogsz járni, csak a kiscsoportos nyelvoktatáshoz kellenek.

2011. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!