Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 2012-ben tényleg...

Szerintetek 2012-ben tényleg eljön a világ vége? És ha igen akkor hogyan? Követi még valaki a Maják vallását és hisz a Tollaskígyóban a maják istenében?

Figyelt kérdés
Ide azok ne írjanak akik csak gúnyolódni,pofázni akarnak!!Megkérek mindenkit hogy ide csak az írjon aki a kérdéseimre válaszol!
2011. ápr. 30. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Majd 2012-ben Chuck Norrisnak 5-ös ikrei lesznek és az arabok meg az oroszok félelmükben lebombázzák amerikát aminek következtében mutáns pelikánok fognak támadni európára. És mivel a többi ország nem kap EU-s segélyt éhenhal mindenki.


És igen. Én születésem óta maja vallású vagyok.

2011. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD ez jó.de komolyabb válaszokat várok
2011. ápr. 30. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem. Röviden ennyi volna a válaszom a kérdéseidre. (:
2011. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bármilyen sötét jövővel riogassanak is a vallási vezetők vagy az önjelölt látnokok a földnek még nagyon sokáig nem lesz vége.2012-ben sem fog elpusztulni.Sőt, bolygónk örökké fennmarad.A Biblia ezt irja:"Nemzedékek jönnek, nemzedékek mennek, de a föld örökké megmarad"(Prédikátor 1:4)Az igaz hogy Isten pusztulást fog hozni azokra akik pusztitják a földet de a Szavában azt igéri hogy a "becsületesek laknak majd a földön, és a feddhetetlenek maradnak meg rajta.A gonoszok pedig a földről kivágatattnak, és a hűtlenek kiszaggatattnak abból"(Példabeszédek 2:21,22)De hogy mikor lesz ez Jézus szavaival élve:"Azt a napot vagy azt az órát senki nem tudja, sem az angyalok az égben, sem a Fiú, csak az Atya"(Márk 13:32)
2011. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem igen.
2014. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!