Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is ül itt ilyenkor aszért,...

Más is ül itt ilyenkor aszért, mert nincsenek barátai, mint én?

Figyelt kérdés

még csak oldalakat sem találok, ahol kereshetnék barátokat, csak bp-ieket, meg hasonlók, messze tőlem

gyönyörű idő és engem minden hétvégén lehangol a négy fal.


2011. ápr. 30. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Például én.

Nekem érdek barátaim vannak. Tudod, akik, akkor jelennek meg, amikor kell nekik valami. Azután eltűnnek.

2011. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudom milyenek az érdekkapcsolatok


nekem munkahelyiek vannak ilyenek


próbáltam barátkozni, pl a volt pasim havernője eladó, cseréltünk telszámot is, de akármikor hívom hogy menjünk valahova (sétálni, plázázni, napozni) nem akar, mert inkább a barátjával lóg és folyamatosan erre hivatkozik

viszont a boltban, ahol dolgozik, meg beszélgetünk mint két bnő, de bolton kívül én soha nem láttam még.


az emberek könnyebben vannak együtt "valamiért"

anno, amikor füves bandában voltam akkor valahogy mindig megkeresték egymást és mindig összejöttek az emberek


tehát mindig kell "valami" ami összetart?

2011. máj. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!