Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nagyon gyorsan...

Hogyan legyek nagyon gyorsan lázas?

Figyelt kérdés
nektek bevált a sós kávés/vizes cucc?
2011. ápr. 30. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Villanykörtéhez érinteni a hőmérőt (ha higanyos)
2011. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos digitálisról van szó és kb 1 óra alatt lázasnak kéne lennem mert holnap elkéne mennem valahova ahová nagyon nem szeretnék SEGÍTSETEK légyszííí
2011. ápr. 30. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
iszogatsz egy pohár langyos teát aztán kicsit nyomd bele a végét... nemtudom lenne-e baja tőle neki :D
2011. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyél tábla krétát,azt a fehéret. Álítólag az jó. (én még nem próbáltam,és nem is tenném meg,nem ér az egész annyit).

Nem muszály lázasnak lenni,kifogásnak jó más betegség is. Pl. járj 5 percenként wc-re,és mond hogy felfáztál/hasmenésed van.

2011. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sutyiba egyél össze mindent, ha nagyon muszály, pl vajas mustáros nyers husi kecsapos uborkás körítéssel,ebből nagyon sokat, olyan hasfájásod meg gyomorrontásod lesz hogy az nemigaz. vagy fürödj meg olyan jéghideg vízben, hogy (ha van) visszamegy magadba a micsoda, ázzál kicsit olyan vízben, és megfázol 10 perc alatt...
2011. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat de végül elmentem arra a helyre

amúgy előtte ittam sós vizet meg sós kávét(mert azt olvastam,hogy az jó) aztán befeküdtem egy jéghideg vízbe és végül nyitott ablaknál aludtam el vizesen, de semmi bajom nem lett.......legalább tom h szívós a szervezetem xD

mind1 azért köszi

2011. máj. 3. 22:55
 7/8 Kata1023 válasza:
egyél nyers krumplit a gyerekek régen igy letek lázasak egy nagyobb nyers krumpli=4o fokos láz
2013. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 N.JÁZMIN válasza:

Ha minden összeeszel nem mindig válik be.🙁

Én kólát, tejet, vizet, étolajat, csirkepörköltet céklával, fügét, banánt, chipset, és az első 4-et ismételve és semmi bajom😩

2017. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!