Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más nem fél, hogy mikor...

Más nem fél, hogy mikor alszik, jön egy bogár vagy valami kukac, pók, és belemászik a szájába/orrába/mászkál a fején?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

én néha nagyon is :S

egyszer felébredtem éjjel mert volt szúnyog a szobámban és hogy leüssem! - látom hogy az a házipók vagy mi mászik fent a plafonon, erre egyszer mikor visszanéztem nem volt ott, és pont mészott a párnámon(leesett)ekkor jó párszor ráütöttem, képzeld ha pont alszok és rámesik, hát én akkorát síkítok hogy...

2009. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek. Ha alszok nem érdekel mi történik, de ébren már nem szeretem ha bárhol, de főleg az ágyamban felbukkan egy pók. Bogaraktól nem tartok.
2009. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
sokkal károsabb rád nézve a 30éves nyerges kamaz füstje
2009. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy. Mért félnék? A bogár és a pók jó fej, taszítja az atmoszférám, a kukac nem található meg a szobámban. A szúnyogok viszont idegesítenek. Nem azért, mert belémmászik, hanem mert zümmög és nem hagy aludni.
2009. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Néha félek,ősszel pl. mikor a poloskák bemásznak az ablakomnál:Spedig nem is nyitom ki direkt!:( na azoktól iszonyatosan félek.

Pedig tudom,hogy nem bántanak,sőt ők talán jobban "félnek" tőlünk.XD

De egyébként teljesen logikus,hogy senki sem örül neki,az hogy fél-e már más dolog!

14/L

2009. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
64%
Inkább fáraszd ki magad értelmes dolgokkal és olyan fáradt leszel hogy NEM FOGSZ ilyenekre gondolni!!
2009. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
DEEEEEEEEE! RETTENETESEN!!! alvás előtt mindig kiporszívózom az ágyam réseit, meg alatta ami van, körbenézek a szobámban, h. vannak e pókok... tudom, beteges, de rettegek a bogaraktól, sőőt még így sem vagyok biztonságban... képzeld a poratkák olyan picik, h. nem is látod őket, és ott fekszel köztük, beszívod, megeszed őket!!! undorító
2009. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
am. nem mondjátok komolyan, h. az ember ÁLMÁBAN 5-6 PÓKOT ESZIK MEG!!!!!:o:o:o
2009. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam a National Geographicon h egy ember élete során álmában bekerül pár pók a szájába.

Igen, én kis korom óta a pókoktól félek, de nagyon hogy rám mászik. :S

2009. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
én még életemben nem ettem meg pókot álmomban. vagyis h még sose álmodtam azt, h pókot eszek... de az ilyen félelmek ellen úgy védekezek, h fejem búbjáig magamra vonom a takarót. :)
2009. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!