Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötleteket! Mit vegyek Neki...

Ötleteket! Mit vegyek Neki (ff) a 30. szülinapjára?

Figyelt kérdés

az ex-pasimról van szó egyébként de, békésen váltunk el és még tartjuk a jó viszonyt


(ő is felköszöntött, mikor nekem volt szüli - névnapom, nőnapkor is eljött, virág meg stb...)


nem tudom mit ciki, mit nem ciki adni így ebben a helyzetben főleg h mennyi Ft értékbe szokás adni


2011. máj. 2. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

o milyen ertekben adott neked?

am pl az en apukam kapott egy ilyen gyogyparnat,es majdnem kiugrott a borebol a boldogsagbol.

[link]

illatos ,nagyon kenyelmes es minden reggel elmondja,h milyen jo volt aludni rajta,

O az ilyen mindennapi ajandekoknak orvend,nem a parfumoknek ..ezeket o vasarolja maganak

mindennapi,de azert olyat ami az ove, pl nem turmixgepet,mert az nem szamit az ovenek,az olyan kozos..remelem ertheto vagyok

de amugy o egy furogepnek is ugy orvendett,h egesz nap furt .

az italokat nem birja..


remelem tudtam segiteni

2011. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!