Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék valahogy visszav...

Hogyan tudnék valahogy visszavágni neki?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, ilyen kis nyomi, pösze, kb 130 cm magas gyerek (5.-es! xD).Ja és elég b*zi És mindig, állandóan beszólogat mindenkinek, nekem is..És azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hogyan vágjak vissza neki? :D Valami jó csípős ötlet kéne, több is jöhet ;)


12/L


2011. máj. 2. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
P.csi öcsi, kertitörpe, stb...ilyenek nem jutnak eszedbe? Amúgy én pont 5-ikben ütöttem meg úgy egy kis szekálódó cigánygyereket, hogy belilult a feje:D
2011. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jóde, eszembe jutottak már, és mondtam is..de valami újat szeretnék :D
2011. máj. 2. 16:44
 3/11 anonim ***** válasza:
balhorog,jobbegyenes,tökönrúgás
2011. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szegény gyerek :S

15l

2011. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
genetikai hulladék:D
2011. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csapd le
2011. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D genetikai hulladék, ez jó..:D meg a verekedés is...

Jaj de tök nyomorék, lezselézi a kivasalt haját, és rángatja a fejét, mintha a haja a szemébe menne :"D áájj de nyomii

2011. máj. 2. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:

"Figyi Törpilla, Aprajafava a másik irányban van!

Nem érted? várj, lefordítom: Apfralafalva a máfik irányba fan!

Érthető, kedves kis mélynövésű barátom?

Lehet, hogy most is hülyén beszélsz, de én úgy megváglak, hogy azután beszélni sem tudsz!

2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsónak:elég szégyen ha valaki a beszéd hibával csúfolodik talán neked még nem volt beszédhibád és nem tudod milyen érzés.

Abba nem gondoltatok bele,hogy miért lett ilyen??

Álltalános iskolában engem is mindig rút kiskacsának csúfoltak (kicsi,szemüveges,pattanásos,fogszabályzós) lány voltam és soha senki nem próbált velem barátkozn imindig egyedül voltam és csúfoltak minden szünetbe,hogy pöszén beszélek rót vagyok stb.. egy idő után jó,hogy én is elutasító lettem és minden áldott este otthon sírtam.


Ma már 10.osztályos vagyok és fordult a kocka:

szép az arcom,szépek a fogaim és nem vagyok pösze a szemem meggyógyult és kiszépütem akik régen csúfoltak most csúnya arcú,fogszabályzós,szemüveges lányok lettek akiket most ÉN csúfolhatnék,de mindegy is minek papolok itt nektek úgyse tudjátok milyen annak akit csúfoltok csak abba gondolnátok bele,hogy milyen így az élete..

Mert annak aki már nem egyedül van könyebb..

2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legjobb védekezés a támadás. Ezt alkalmazza szegény gyerek.

Ismerős.

Én dongalábbal születtem, és mindenki "Csámpinak" hivott.

Valószínűleg a kisebbségi komplexusát akarja így leküzdeni.

Ha elég éretten gondolkozol, inkább mond meg neki, hogyha azt akarja, hogy elfogadjáák, viselkedjen normálisan.

A legdurvább visszavágás, ha ügyet sem vetsz rá. Ezt azért csinálja, hogy "menőnek" tűnjön. Azzal, hogy reagáltok rá, megkapja amit akar.

2011. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!