Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » . Ha egy diákmunkára alkalmas...

. Ha egy diákmunkára alkalmas vagyok, de csak nyár után leszek 16 akkor az még elmegy?

Figyelt kérdés

Burgernél van diákmeló 16 év felettieknek,és oda szeretnék jelentkezni.

Csak 16 októberbe leszek,de ebben az évben,akkor arra a melóra nem vennének fel?


2011. máj. 2. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves korodtól dolgozhatsz, akkor miért vennének fel 15 évesen? Ennyi erővel a 14évest is felvehetnék, mert mi az a másfél év egy emberöltőhöz képest.
2011. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ez nem az, hogy 16. szülinapodon teljesen megváltozol és alkalmassá válsz a munkára, de ha előtte is az vagy akkor felvesznek.. Ez törvény, ha 15évesen felvennének és kapnának egy ellenőrzést, rendesen megszívnák..
2011. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jah értem..:S

az a baj,hogy már tele van a tököm ,hogy nyár után születtem és várnom kell a következő évre..

14-15 éveseknek való melóval nem sokat értek

általában 16- jó mivel az emberek gondolatban annyira tartják azt a mércét,hogy onnan már komolyabb a gyerek

hát nem tudom,szinte bármit megtudok csinálni,amit csak lehet egy diáknak..komoly vagyok eléggé

mind1,köszi a válaszokat,ezt beszoptam..:S

2011. máj. 2. 22:35
 4/4 A kérdező kommentje:
14-15 melóval nem sokat ÉREK*
2011. máj. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!