Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescos FILA pontokat mennyiért...

Tescos FILA pontokat mennyiért lehet majd eladni?

Figyelt kérdés

Eddig ugye Zwilling evőeszközök voltak. 400-ért min. el lehetett adni. A végén már senkinek sem kellett, de az elején 1000-ért is el lehetett. 15.000-ret biztos kerestem vele.

Most FILA táskák vannak elég jó árba. Szerintetek mennyiért fognak menni a vaterán, teszveszen a tele füzetek?


2011. máj. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért venni bárki is pontokat.

Egyszerűen csak veszel mondják kaját a Tescoban és jönnek a pontok.

2011. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig veszik. A héten eladtam 4-et 5000Ft-ért. :-)
2011. máj. 14. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem, aki 20k-ért árul olyat, amiből még hiányzik 3 is.

Hát ha nem lenne teszkó a közelemben és nem ott vásárolnék (van még vajon ilyen hely?!), akkor max 500-at adnék érte. :D

2011. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már a teljes gyűjtőfüzetnyire értem persze.

Pontonként max pár forintot adnék, elvégre ne ezen akarjon már valaki annyit nyerészkedni. :D Még ha csak ezt vagy azt kéne venni érte, egy dolog, de így? XD

2011. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pár száz forintért kinálhatod. 8000 forintos táskát meg lehet venni vateran 10 000-ert. és szoval nem sokat ér a füzet.
2011. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én most vettem negyven pontot 350 ft-ért, mert három táskát is kinéztem a teszkóba és elég ritkán járunk oda...
2011. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!