Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rá venni anyumékat?

Hogyan tudnám rá venni anyumékat?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egy érintő képernyős telefont.De anyu azt mondja hogy sz*rt sem ér,meg 2 hét után tönkre megy meg nem tart sokáig ......pedig lehet kapni olcsón olyat amit szeretnék és olcsóbb is mint a mostani telefonom.Légyszives segítsetek Hogyan vehetném rá anyumat egy érintős telefonra???


Értelmes válaszokat előre is köszi!!

14/l


2011. máj. 3. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! anyudnak egy szempontból igaza van, az olcsó érintőképernyős telefonok tényleg nem túl jók, hamar tönkremennek, de egy drágább, jó minőséfű szerintem veri a "tégla" telefonokat. :) Külön élmény, ahogy simogatod a telefont... (nem vagyok tárgy perverz.. xD)

próbálj sokat segíteni otthon, pénzt keresni, és add bele a részedet a telefonba.. bár inkább apudnál próbálkozz, az apukák elolvadnak a kislányuktól. :)

2011. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
apudat kérd meg :D
2011. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen értelmes választ akarsz? Te keresed meg a rávalót? Akkor mi is a kérdés?


"és olcsóbb is mint a mostani telefonom"


Irreleváns. A mostani telefonod ingyen van, mivel már megvan.

2011. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én a samsung la'fleurt vagya champ készüléket néztem ki,nem hinném hogy ezek rosszak,utolsó!!"olcsóbb is mint a mostani telefonom" ezt ugy értettem hogy olcsóbbért lehet kapni az érintőst mint ami az enyém.
2011. máj. 4. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
nem megy két hét után tönkre, de fél év után igen, ha kézzel érinted meg. Ha azzal a pálcikával amit adnak hozzá, akkor megéri.
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!