Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vizipipa vagy Cigi melyik?

Rykah kérdése:

Vizipipa vagy Cigi melyik?

Figyelt kérdés

....... a károsabb és miért ? ( gondolom már volt ehez hasonló kérdés ezért előre is bocsánat mindenkitől :$ ) de engem érdekel a Ti véleményetek

Előre Is Köszí A Hozzá Hozzászólásokat


2011. máj. 3. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik se, ha 10 év múlva nem akarsz köhögni mint egy vénember és 5 perc mozgástól lihegni mint egy kutya
2011. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a cigi a legveszélyesebb... régen is cigiztek, mégsem volt ennyi rákbeteg. Nem csak a cigitől/dohány kapsz rákot, hanem a benne található kátránytól, illetve a papírjában található vegyi anyagoktól. Bár egyiket sem ajánlom.
2011. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Damien001 válasza:

Na akkor most azok akik a TV-ből vagy hivatalos WHO-s felmérésekből tájékozódtak azok leülhetnek 1-es!


A cigi a károsabb mert ég benne a papír és dohány is ÉG!

Nikotin nagymennyiségú szénmonoxid, kátrány benzoátok , forró a füst stb.


Vizipipában az a kevés nikotin ami van annak nagy része lecsapódik a testen (nem a víz szűri meg mielőtt valaki elkezdi) a belélegzett füstben, vagy nevezzük inkább gliceringőznek, kevés szénmonoxid (elhanyagolható) széndioxid azonban van rendesen. Kátránynak nyoma sincs.

széndioxid ellen lehet védekezni normális levegőből való légzéssel, tehát mondjuk ne a WC-ben kezdj el vizipipázni mert ott tényleg meg fog fájdulni a fejed, de többet nem nagyon árthatsz magadnak.


Amúgy a kedves előttem kommentelőknek üzenem hogy 4 éve vizipipázok és ismerek olyat aki 20 éve napi rendszerességgel. Na ő nem köhög nem is függő......de téphetem a számat ha ilyen károgók vannak itt

2013. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!