Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc színed és mért...

Mi a kedvenc színed és mért pont az?

Figyelt kérdés
nekem a kék, mert az megnyugató és az eget, vagyis a szabadságot tükrözi
2009. márc. 9. 08:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Fekete, de nem tudom megindokolni. Talán mert magabiztosságot sugároz, erőt kölcsönöz. Elegáns, tekintélyt parancsoló.Ez áll a legközelebb hozzám. Nem önbizalomhiányból, de rosszul érzem magam, ha nincs rajtam valami, ami fekete. Soha az életembe nem vennék fel rózsaszínt, az komolytalan, giccses, nyálas cicababás. Az alapdolgaim mind feketék, pl kabát, csizma, táska, nyaklánc ilyesmi...
2009. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
91%
Lila, Fekete
2009. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

A rózsaszín és a katonászöld. A rózsaszín azért, mert egy kedves, aranyos szín és nagyon tetszik. A cuccaim több mint fele rózsaszín. Talán azért tetszik, mert olyan babás, kislányos szín, és a lelkem mélyén még én is kicsi vagyok :) A katonászöld pedig azért, mert imádom a katonákat lány létemre, és nagy koromban az is szeretnék lenni. Van eredeti katonaingem meg katonai bakancsom is, persze az ing terepszínű ^^ Imádom hordani :) Igazából kicsit a mániám lett a katonás dolgok, már van olyan barátnőm, aki tisztelegve köszön el tőlem - igaz csak poénból. De nem tudom, igazából a katonászöld szín megnyugtat, önbizalmat ad, a rózsaszín feldob.

És neked, kedves kérdező, mi a kedvenc színed, miért?


14/l

2009. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
zöld nem igazán tudom megindokolni.Dologzatoknál,meg valami rázos helyzetekben mindig az van rajtam.MEg jól is áll az a szín.
2009. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Utsó vagyok, sorry, nem láttam, h már a kérdésedben válaszoltál. Mágegyszer bocsi.
2009. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Fekete,nem tudom megindokolni.A legtöbb ruhám fekete.Pedig azt mondják nem áll jól.De nekem tetszik.
2009. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
citromsarga, mert nagyon vidam szin
2009. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
A vilagos kek es a rozsaszin, igaz az utobbi szinbol csak a kislanyomnak vasarolok cuccokat :D
2009. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Baba színek, és a pasztel színek.

Mert ezek az árnyalatok nagyon tetszenek, vidám, tértágító, szép színek. :)

2009. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
A kék, és a narancs, hogy miért, nem tudom, talán mert vidám színek.
2009. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!