Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lejárt és eltűnt személyigazol...

Lejárt és eltűnt személyigazolvány esetében mit kell vinni új készítéséhez? Be kell akkoris jelentenem az eltűnést ha a régi már lejárt?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, hogy lejárt januárban a személyim, kikészítettem, hogy el ne felejtsem megcsináltatni. Rengeteg minden történt, a lényeg, hogy természetesen elfelejtettem megcsináltatni és egyszerűen nem találom meg hova tettem! Azóta keresem, minden nyavalyás nap, már felforgattam mindent és nincs meg!!

Most akkor mit vigyek új csináltatásához? Mert elvileg a régit kell bevinni ilyenkor, meg illeték. Nincs se érvényes útlevelem, sem jogsim. Mondjam meg hogy elvesztettem?


2011. máj. 4. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mond meg ha jól tóm akor az adatbázisból vissza tudják keresni viszont ez már pénzbe kerül!
2011. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom mindenképpen fizetni kell, min. 1500 Ft illetéket, de lehet hogy ebben az esetben 3000 Ft, nem tudom. De vajon elég egy lakcímkártya és anyakönyvi kivonat?
2011. máj. 4. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy elveszett, de lejárt
2017. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!