Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány mennyi idő...

Egy 14 éves lány mennyi idő alatt tud leadni kb 20 kilót?

Figyelt kérdés

Tornával és egészséges étrenddel. Nem úgy gondoltam, hogy pl naponta -1kg, stb... Köszi a választ :)

Amúgy én lennék ez, és kb ennyit kéne leadnom, hogy normális testsúlyú legyek. (csak megjegyezném, hogy nem 50 vagy 60 kiló vagyok most..)

BUNKÓK NE ÍRJANAK!! CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK. Köszönöm.


2011. máj. 5. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy 165 cm vagyok...
2011. máj. 5. 17:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel még növésben vagy van esély, hogy nem is kell 20 kg leadnod. Apránként ha letudnád adni, akkor talán tartós lenne. Szerintem a napi étkezésedbe be kell építeni sok könnyű kaját, egyél nagyon keveset, sokszor, mert ha éhezteted magad, utána falni fogsz. Ne arra koncentrálj, hogy 20 kg, hanem örülj ha sikerült egy-két kg-t leadni. Nincs kedved futni, az csinál egy kis boldogság hormont így vidám leszel, és lepotyognak a kilók, persze ezt is apránként tudod beilleszteni az életedbe. Fontos hogy ne legyen önbizalom hiánynod. A kérdésedre a válaszom, minimum 1,5-2 év hogy ne jöjjön vissza rád!
2011. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Fejlődő szervezeted miatt neked nagy diétát nem szabad tartanod, de napi 1800-2000 kalóriánál nem szabad többet megenned. Ha heti 4-szer sportolsz, akkor biztos lesz a siker és egy év alatt, ha 20-at nem is, de 15-öt le lehet fogyni. Én felnőtt létemre 1200-1500 kalóriáig mehetek és nekem így 3 hónap alatt lett 15 kg. De neked vigyázni kell. Én minden héten tartok egy "rossz napot", amikor reggel és délben rendesen eszem, de este pl meki, vagy indiai stb. Jobb, ha nem csak 2-3-szor eszel, hanem 2-3-szor rendesen ételt veszel magadhoz, közte meg gyümölcsöt v műzliszelet eszel.
2011. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 13 évesen 74 kiló voltam és 164 cm. Nyáron elhatároztam, hogy lefogyok! Sikerült. Egy nyár alatt 15 kilót fogytam. A fogyás 60%-a az étrenden múlik. Én elég keveset ettem és minden nap 1 teljes órát tornáztam. Minden nap megittam több mint 1,5 liter vizet és 5 órával lefekvés előtt nem ettem.

Nem volt a legegészségesebb dolog, de sokkal jobban érzem magam. Nem szedtem semmit és nem hánytattam magam. Az első hét a legnehezebb, ha izomlázad van, tornázz tovább, ne hagyd abba! Pár nap alatt hozzászoksz. Fokozatosan növeld a tornázás mennyiségét. A kevesebb evéshez is lassan hozzászoksz mert összébb szűkül a gyomrod.


Én most 170cm vagyok, 62 kg és 15 éves.

Remélem segítettem, sok sikert! :)

2011. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!