Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Börtönbe mitől olyan kemények...

Börtönbe mitől olyan kemények a rabok?

Figyelt kérdés
Sokat látom hogy a börtönökben a rabok szinte 90% nagydarab izmos lesz amikor szabadul.Milyen edzéssel csinálják vagy hogyan ? Mert ugye a börtönkaját nem lehet megválogatni nem ehetnek külön tömegnövelőt meg ilyeneket.Mégis hogy csinálják hogy ilyen izmosak lesznek ?
2011. máj. 6. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés...meg szerintem olyan sok kaját nem is kaphatnak
2011. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében egész nap a semmi a program náluk!

1-2 börtönben - már MO-n is - létezik a 'munkaprogram', ami abból áll, hogy pl. kosarat készít, könyvet köt, ilyesmi. Ezért kapnak fizetést.

Viszont, ha ez a lehetőség nincs és a kötelező napi programok is lefutnak, mint pl. a reggeli ellenőrzés, fürdés, etc., akkor általában testedzéssel és sporttal csapják el az időt. Aki 3-4 évet ül és mindennap edz és sportol jó pár órán keresztül, annak nincs akkora szüksége tömegnövelőre. Az ételek minőségét meg rendszeresen figyelik bent. Nem a klasszikus 'száraz kenyér-víz' a menő. Ők is rendesen kapnak tápláló és egészséges ételeket.

Lemerem fogadni, hogy a börtönkoszt jobb lehet a kórházinál is.

2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eleve olyanok kerülnek be többnyire. Kigyúrt izomagyak, akik a játékgépezésen és a drogozáson kívül elkövetnek valamit, ami miatt bekasznizzák őket.
2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez azért nem teljesen igaz. Egyszer beszéltem egy lelkésszel, aki börtönökben szokott előadásokat tartani, és ő azt mondta, hogy az emberek többsége amikor bemennek a börtönbe első, pár hétbe szanaszét gyúrják magukat mert annyira bevannak sz*rva és pár hét után a börtönlakók 90%-a abba hagyja.:D

De gondolom ez azért börtönfüggő, ahol nagyon para arcok vannak ott nem hagyják abba.

2011. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó te nem vagy nagyon képben! :)) A narkósok nagyon lefogynak, leszámítva ha alkalmi drogosok! De itt gondolom te nem arra gondoltál!
2011. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, bocsi
2011. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz gyúrni vagy sportolni és abbahagyod egyik napról a másikra, akkor azaz izom mennyiség egy idő után 'elapad', nem lesz képes olyan erő kifejtésére, mint amit aktív korában megtudott tenni.

Az tény, hogy akik bekerülnek félnek, hogy mi vár rájuk, ezért edzenek, de nekem senki se tud mutatni egy olyan ember - akár rab, akár nem -, aki 1 hét után lesz annyira izmos, hogy egy tömény 120 kiló izmos embert lever. Túl szép lenne :]

2011. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de az izmosodáshoz nem elég gyúrni, rengeteget kell kajálni jóminőségű kajákat sokszor egy nap...akkor ott ennyi kaját kaphatnak?
2011. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14:43 Vagyok.

Bocs, ha félreérthetően írtam, ezzel arra akartam kilyukadni, hogy korán sincsenek annyira kigyúrva mint ahogy elképzeljük vagy a filmekben látjuk őket. Éppen ellenkezőleg. Egy idő után megszokják az ott létet és "élvezik" a semmit tevést. Legalábbis nekem ezt mondta az a lelkész tag.

2011. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg 14:38-as vagyok. Nem azt írtam, hogy mindenki izomagy, hanem azt, hogy TÖBBNYIRE! És így is van. (Rendőrségen dolgozom, tehát van rálátásom, hogy kik kerülnek a börtönbe TÖBBNYIRE).
2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!