Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy tetszem neki? Részletesebben lent (amúgy 16 éves vagyok)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki hónapok óta tetszik nekem, de nekem még soha nem volt barátom és neki se barátnője. Sokszor "szemezünk", és mindig mosolyog (persze én is :)). Osztálytársak vagyunk, és ha reggel megérkezem suliba, köszön és megkérdezi, milyen volt a délutánom, hogy aludtam, stb. Hülye kérdésekkel is felkeres, és húsvétkor SMS-ben küldtem neki egy bibliai idézetet, amire válaszul én egy nagyon szép üzenetet kaptam tőle :). Sokszor segít, pl. a matekban, érdekli, de van, amikor véletlenül egymáshoz ér a kezünk.

Szerintetek mit tegyek, mert sajnos bizonytalan vagyok :(


2011. máj. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján biztosan tetszel neki. Nyugodtan kezdeményezz. Kérdezd meg, hogy suli után nem találkozna e veled szívesen? Bátorság! Sok sikert!
2011. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))
2011. máj. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!