Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha azt álmodjuk,...

Igaz, hogyha azt álmodjuk, hogy zuhanunk, akkor mielőtt lezuhannánk az előtt felébredünk mert hogyha nem ébredünk fel, meghalunk?

Figyelt kérdés
Mármint én eddig amikor azt álmodtam, hogy zuhanok, mindig felébredtem mielőtt lezuhantam volna. Mert állítólag akkor mindig felébredsz mielőtt lezuhannál. Nekem azt mondták, hogyha nem ébredek föl (az álmomból) és lezuhannék, akkor meghalnék. Ez valami pszihés dolog?
2011. máj. 6. 20:21
 1/5 anonim válasza:
hülyeség nem halsz meg
2011. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom. De ha az álmodban életveszélyes helyzetben vagy soha nem halsz meg, mert nem tudja az agyad, hogy milyen a halál.
2011. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:

olvastam valamit én is, hogy az agyad annyira reálisnak élheti meg a halált hogy leáll. az meg kellemetlen.

de nem tudom mennyi igaz belőle :)

2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak: én már zuhantam le álmomban és le is érkeztem, és nem lett semmi bajom, se az álmomban, se a valóságban :D
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hümi ***** válasza:
én is álmodtam már ilyet, és olyan valóságos volt
2011. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!