Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégiumokban van gép? Vagy...

Kollégiumokban van gép? Vagy esetleg internet? (az is elég, mert lehet hogy viszek laptopot)

Figyelt kérdés

Tehát 2 éjszakára kollégiumba megyek mert versenyem lesz... :D csak az a helyzet, hogy tudnom kéne, hogy szokott-e gép lenni vagy csak olyan.. hogyishívjákos internet.. amihez sok gép be tud kapcsolódni és hullámokon alapszik a terjesztése.. nem tudok fogalmazni.. de gondolom értitek :D bocsánat, most annyira nem tudok fogalmazni, hogy azt el nem tudom mondani... :D

Egyébként azért kéne, mert ha van gép, akor most nem szánok rá 40ezret hogy megjavítsuk a laptopot (hát igen, én kinyírtam az alaplapját mert túlhevült...) vagy ha nincs internet, akkor eleve mind1... de ha van, akkor jó lenne... :D


előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 8. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
internethozzáférés tuti mindenhol van. meg szerintem száítógépterem is.
2011. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na, az jó hír.. mert a honlapukon nem nagyon írnak semmit... :D köszönöm a gyors választ!
2011. máj. 8. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Internet mindenhol szokott lenni. De hogy gép van-e... hát legegyszerűbb ha írsz emailre és megkérdezed, de fel is hívhatod.
2011. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvan! Wifi volt az a szó ami nem jutott eszembe :D de akkor majdnem 100 hogy van mindenhol wifi???
2011. máj. 8. 18:09
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként meg ezért szerintem nem érdemes írni nekik vagy felhívni... mert ez a legkisebb probléma... :D
2011. máj. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!