Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már elnézést ha hülye kérdés...

Már elnézést ha hülye kérdés de ez mi a rákot ábrázol? Csak én nem látom? Xd

Figyelt kérdés

...........................__________.....................

...................../¯¯****************¯¯\.....................

................/¯¯************************¯¯\......................

.............../********************************\,,................

............../_________________________\.................

............./__________________________\......................

.............;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\.................

..............\lllllllllllllllllllllllllll/.........\;;;;llllllllllll,-`~-,.............

...............\lllllllllllllllllllll,-*...........`~-~-,\\\(.(¯`*,`,.............

................\llllllllllll,-~*.....................)_-\§§*`*;..)...............

.................\,-*`¯,*`)............,-~*`~.......§§/////./.....................

..................|/.../.../~,......-~*,-~*`;.........§§///////\..................

................./.../.../.../..,-,..*~,.`*~*..........§§//////.\.................

................|.../.../.../.*`...\...................../////////////)¯`~,.............

................|./.../..../\\.....)......,.)`*~-,....//////////////.)......`~-,...........

..............././.../...,*`\\..//////////\\\\\\\\\\\\.////////////////..|.........¯```*~-,,,,

...............(..........)`*~-,\\\.`*`.,-~*.,-*./////////////////../............\........

................*-,.......`*-,...`~,\.``.,,,-*.////////////////////...|..............\........

...................*,.........`-,...)-,\\\\\\\\|////////////////////....(`-,..........\.......

......................f`-,.........`-,/..\\\\\\\|//////////////////....,-*......|...`-.\........

............................................\\\\\/////////////////.........

................................................\\|//////////////..................

...................................................\\\/////////................

......................................................\\\/////...............

........................................................\\//....................


2011. máj. 8. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én se tudom. Max. egy terhes nőt nézek ki belőle...
2011. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy reptoid
2011. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
honnan szedted?
2011. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vree ***** válasza:
Mintha el lenne csúszva? ASCII rajzok csak addig jók, amíg nem kezded el (rosszul) copyzni...
2011. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem látok semmit.

Mintha szét lenne csúszva.

2011. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan oldalak, amik a hozzászólásban nem engedik a felesleges szóközöket, így az ASCII-képeknél minden karakter eltolódik balra igazítva, mert eltűnnek a szóközök.

Ebben a formában így már nem jelent semmit a kép, csak karakterhalmaz, és ez az oldal sem támogatja a plusz szóközöket. Ezért ha egy jó képet raknál be, azt is beküldéskor módosítani fogja az oldal ilyen kinézetre.

2011. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy kezet látok, felfelé mutató ujjal(többit ökölbe szorítva).
2011. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
békejel:D
2011. máj. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem több mint valószínű, hogy ez egy medvedisznóember.
2011. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!