Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre nyugott...

Mit tegyek, hogy végre nyugottan éljünk?

Figyelt kérdés
Az apukámnak van egy lánya aki féltestvérem. És ahogy én férjhezmentem lassan 3 éve nem hagy békén engem sem a családomat. Az a mániája hogy jelent minket rendőrségen, Bíróságon, Tanácsnál. Leveleket írogat, fenyegetőzik zaklat. Nem foglalkoztunk vele eddig mert mindenki az tanácsolta hogy haggyuk békén és hátha leszokik rólunk. De már egyszerűen nem birjuk tovább. Azt mondták hogy szihiátriai beteg, nem lehet vele mit csinálni, így akarja tartani velünk a kapcsolatot. Volt olyan hogy édesapámnak nekiment a fia és ők jelentettek fel minket. Az meg még rátesz hogy a szomszédunkban laknak. Mit lehet tenni hová forduljak kérem segítsenek!
2011. máj. 9. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Feljelented zaklatásért.
2011. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!