Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy olyan blogra, ami azzal...

Egy olyan blogra, ami azzal foglalkozik, hogy hogyan éljünk megfelelő színvonalon minimál pénzből, valamint spórolási tippeket ad, vajon lenne igény?

Figyelt kérdés
Te szívesen olvasnál ilyeneket egy csokorba összegyűjtve?
2011. júl. 29. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen!
2011. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne és szerintem még sokakat. :)
2011. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már régen túl vagyunk...

[link]

2011. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Harmadik, külön köszönöm a linket, nagyon hasznos volt! Ha tud még valaki ilyen oldalt, bátran írja meg!
2011. júl. 29. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
a városi proletárok biztosan szívesen böngésznék a honlapot és közösen elsírnák egymásnak a másik nyomorát
2011. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
21.48. Örülj,hogy neked nem kell síránkoznod! Sajnos,több az olyan család,ahol nagyon meg kell gondolni minden fillér kiadást. Őket kicsúfolni,megalázni szemétség. Te is kerülhetsz még hozzájuk hasonló helyzetbe.
2011. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a ti válaszotokat is.

21:48 pontosan ezt szeretném elkerülni. Erre már itt van például ez az oldal, inkább azok az emberek érdekelnek, akik megpróbálják kihozni a maximumot a lehetőségeikből.

2011. júl. 29. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Jöhet a sok spórolási tipp!
2011. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a városi proletárok biztosan szívesen böngésznék a honlapot és közösen elsírnák egymásnak a másik nyomorát"


Nem mindenki él meg bodzaszedésből, de neked biztosan bejött! ;)

2011. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!