Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék pincérként munkát...

Szeretnék pincérként munkát kapni. Milyen ötleteket tudtok adni ahoz, hogy nagyobb esélyem legyen a munkára, miket írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

van felszolgálói végzettséged?


vagy tapasztalatod? ha van akkor minek akarsz kamuzni?

beleírod azt , hogy hol dolgoztál...


ha nincs és beleírsz valami kamu dolgot , hogy dolgoztál 1-2 évig 4csillagos étterembe ..:D az az első percben kiderül.


szóval nem tudom hogy mire gondolsz . mostanában az összes étterem már minimum 1-2 éves tapasztalatot kér.


Persze balatonnál tuti van egy-két kávézó meg ilyen helyek ahova felvesznek "kezdőket " is.

2011. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs felszolgálói végzettségem,mivel idén kapom meg a szakmámat,és csak a suliban kellett gyakorlatra járnom.Másik:Nem akarok 4-5 csillagos szállodákban dolgozni,mivel jelentkeztem főiskolára levelezősre,és mellette hétközben ahol elfogadják egy kis munkát találni egy étteremben.És nem akartam kamuzni,és nem is kértem,hogy olyat írj.Ilyenekre gondoltam,mint jó kommunikációs kézség,és ilyen "alapabb" dolgokra amiben segítenétek,de nekem is vannak ötleteim,csak....
2011. máj. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!