Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hoyg szellemnek...

Létezik olyan, hoyg szellemnek legyen telefonszáma? Igaz, hogy tudok átjárót csinálni? Bloody Mary történetei igazak?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy ha felhívsz valami számot, akkor egy szellemet hívsz fel.Én se hiszem, hoyg egy szellemnek van telószáma,de többen is mondták, hogy furcsa hangokat hallottak. És az igaz, hogyha az ablakkal szembe, egy tükröt teszel, akkor az szellemátjáró lesz?És többször is hallottam Bloody Mary-ról, vele volt már 'élményetek'? Talán igaz, hogy látják őt?
2011. máj. 9. 15:02
 1/9 Vree ***** válasza:
72%

Há' má' hogy ne lene igaz! xD Neked még egy osztálytársadat se vitték el a szellemek?


Barta Csabi az utcánkban lakott. A haverjai heccelésére elhatározta, hogy megcsinálja a Bloody Mary-s dolgot. Éjfélkor felállított egy tükröt körbe gyertyákkal, megnyitotta az elátkozott internetes oldalt, benyomta az elátkozott videókazettát, a TV-t a késő esti csatornára állította, és roppant hülyén érezt magát amikor nem történt semmi.


Másnap kiderült hogy rossz számot tárcsázott. A szünetben a WC-ben kipróbálta a mobilján az igazit. A kezében egy félig megevett Túró Rudival találtak rá, amivel azt írta a falra hogy "vér...vér...vér..."


Kovács néni magányosan élt. Valószínűleg észre se vette hogy az egyik tükröt takarítás közben szembe állította az ablakkal, míg meg nem jelent a halott férje. Kovács néni gyorsan cselekedett: jelentkezett a Balázs sóba.


Oktán Tibor nem hitt a szellemekben. Azt mondta, hogy aki a 20. században ilyen babonákban hisz, az vagy ütődött vagy alapból hülye. Méltó büntetéseként másnap megbüntette a BKV-ellenőr és egy kukásautó ráhajtott a lábára, így szemléltetve mi lesz azzal aki ujjat húz a szellemvilággal.


Húúúúúúúú....

2011. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

igen igen létezik !de ahoz a megfelelő telefonszámot kell felhívni !pl mi már próbáltunk eggyet és elég fura hangok voltak !szám : 0640666666 NE próbáld ki !ismétlem NE próbáld ki !!!A MÁSIK EZ :0680222111 JOBBAN TENNÉD HOGYHA EZT SEM PRÓBÁLNÁD KI !az átjárósat nem toom még nem próbáltam


ha érdekel bloody mary-ről minden akkor írd meg hogy érdekelne ide ! én már 2 éve foglalkozom vele !és mindent letudok rólla írni ! róla a családjáról az életéről az otthoonáról !

2011. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

akkor az utolsónak:)

el mesélnéd nekem itt vagy esetleg privátban hogyan lehett meg idézni mert én már meg idéztem de nem történt semi:D

Ja és meséld aztis el nekem hogyan szolgálhatom őt....ugy hogy emberi áldozatokat vigyek neki hogy azokat ölje meg mind a filmben:D

2011. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De most komolyan mondom
2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Amint már előtem is le írták létezik csak jó számot kell beírni az ismerőseim 0680222111 számot hívták kicsöngött és hallani lehetett ahogy valaki szuszog majd érthetetlenül beszél telefonba.
2012. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0640666666 és 0680222111 szellemszám de nyugi semmi nagy cucc...
2013. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehetséges, hogy lehet egy szellemnek telefonszáma, de ezt nem tudom mert még nem próbáltam. Az átjáróról nem tudok semmit. Bloody Mary legendája szerintem félig igaz. Mert lehetséges, hogy tényleg volt egy olyan 19 éves lány akit Marynek hívtak. Én már többször is kipróbáltam a barátaimmal a tükör előtt, de nem történt semmi. Hogy mi az igazság azt nem tudom....
2013. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Na tehát...a 0640666666 nem létezik,kipróbáltam a 0680222111 pedig egy fax szám ami csörög es zörög majd 40 másodperc után lerakja magát,ki lehet próbalni. Ez a tükrös-ablakos dolog pedig egy óriási nagy hülyeség...ha vannak is szellemek biztos hogy nem egy tükör és egy ablak egymással szemben való felállításával jelennek meg. a Bloody Mary pedig igen létezett egy Mary nevű lány akit boszorkányságért elítéltek,majd kivégeztek és ebből terjedt el a legenda de semmi értelme az egésznek,minden módszert próbáltam már, EGYIK SEM MŰKÖDIK.

xxxx

2015. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bloody Mary legendájának van egy kevésbé elterjedt példánya is. Állítólag régen ha a fiatal lányok meg akarták tudni, hogy ki lesz a férjük, akkor oda kellett állni egy gyertával a tükör elé és azt bámulni percekig. 2 lehetőség volt. Az egyik hogy meglátták a jövendőbeliüket, a másik pedig hogy egy fekete hajú véres szemű nőt (vagy más lsd paraságot) akkor még a házasodás előtt meghaltak. És az utóbbi volt a többség. Bár véleményem szerint ha éjfélkor odaállunk egy tükör elé és egy gyertya az egyetlen fényforrás akkor ne csodálkozzunk ha az agyunk el kezd szórakozni.
2017. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!