Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitalálsz egy lányt és a...

Ha kitalálsz egy lányt és a barátaidnak az mondod hogy ő a legjobb barátod mert ő dunaújvárosban lakik én meg gyöngyösön és mit mondjak honnan ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog legjobb barátot kitalálni magadnak.

Nekem amúgy van egy miskolci nagyon jó bnőm, vele még 4 éve ismerkedtem meg iwiwen. Írtam neki, hogy tök sok hasonlóság van bennünk, nincs-e kedve levelezni, azóta is jó bnők vagyunk. De ez elég ritka dolog.

2011. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért találnál ki? egyébként mondhatsz sok mindent. pl egy valamilyen verseneyen ismerkedtetek meg és felvettétek a kapcsolatot. egyszer amikor ott jártál akkor találkoztatok. vagy ő gyöngyösön, vagy egy helyen nyaraltatok vagy az előzőt amit írt. De nem értem, hogy miért kell kitalálni ezt magyarázd már el légyszives
2011. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamóca. ***** válasza:

ennek mi értelme van?

nem bántnai akarlak. komolyan érdekel, találkoztam hasonló szituval és szretném hallani hogy miért csinálod, ha megteszed hogy leírod nekem...

cserébe-bár orbitális butaságnak tartom - itt vannak tippek: netről, közös barát, az exe haverod, egy kirándulás során, családi kapcsolatok során, nyaraltál ott, koncerten ismerted meg..stb.

2011. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!