Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit érhet vajon?

Mennyit érhet vajon?

Figyelt kérdés

Van egy 1884. évi Törvénykönyvem eredeti és magyar királyi pecsét van rajta. A hátuljában hivatalos kéziratok lassan már olvashatatlanok olyan régiek és saláták.

Vajon mennyit érheT?


2011. máj. 10. 16:19
 1/6 anonim válasza:

én nem adnám el

az oké hogy hivalatos de akkor se vinném el sehova mert az igazi ár törödékéér adnád el

hagyd meg magadnak és majd az unokáidnak mutogatasd

2011. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De egy árat mondj kérlek.

Szükségem van a pénzre.

Több értelme van mint egy emlék.

Szerinted?

2011. máj. 10. 16:52
 3/6 anonim válasza:
hát szerintem 5000 Ft-ot minimum, de nem láttam. Meg kéne nézni milyen pecsét van rajta, pl. hogy milyen példány, lehet, hogy egy bírósági példány. Ha valami nagyon ritka, akkor érhet 20.000-et, de ne bízd el magad, nem olyan könnyű eladni az ilyet. Tedd ki a Vaterára 5000-es minimálárral, aztán majd meglátod.
2011. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi az hogy eredeti? Ez a hivatalosan uralkodó által aláírt példány?? Akkor nagyon sokat, de szerintem az a pecsét csak azt jelenti, hogy valamely szerv használta (pl. törvényszék).
2011. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát van a pecsét rajta.

Van a kör amibe az írás van.

És középen a két címer és a korona.

2011. máj. 11. 14:21
 6/6 anonim válasza:
adok érte 1 ezrest :) na?:D
2011. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!