Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontos, hogy...

Lányok! Nektek fontos, hogy egy fiúnak minél fehérebb legyen a foga? Az sokat befolyásol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem. Legyen gondozott, tehát ne legyen kezeletlen lyukas foga, meg mossa rendszeresen, de éntőlem lehet lila is.
2011. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, hogy ne legyen sárga!

Rendszeresen mossa, figyeljen rá!

Nem az a fontos hogy vakító fehér legyen mint a reklámokban, mivel az elég nehéz lenne.A lényeg, hogy ne legyen több köze a sárgához mint a fehérhez!

2011. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. plusz még annyi, hogy ne legyen cigiszagú a szája, meg cserepes az ajka, az visszataszít
2011. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, fontos. De nem kell reklámfehér fogsor, de pl van egy haverom, sztem sose mos fogat, full sárga az összes foga, az rém gusztustalan. Amit az előző írt, cserepes ajak, lehelet szintén fontos. Mert na ki akarna olyan pasival csókolózni, akinek rossz a lehelete, sárgák a fogai, cserepes a szája. Mondjuk ilyen lánnyal se sok pasi akarna csókolózni sztem.
2011. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!