Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy vagy két éve október...

Egy vagy két éve október 23-án volt az m1-en egy ünnepi műsor, amiben fiatalok által írt novellákat adtak le megfilmesítve. Meg lehet szerezni valahonnan ezeket a kisfilmeket?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, melyik évben, talán 2009-ben volt, azóta keresem, de nem találtam sehol, pedig kellenének nekem ezek a filmek. Nincs meg esetleg valakinek? Vagy nem tudjátok, honnan szerezhetném meg őket? Nagyon fontos lenne!
2011. máj. 10. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát erre a kérdésre nem sok választ kaptál. Elvileg nagy (90-100%) esélyed van arra, hogy megszerezd a filmet. De ehhez kitartás és/vagy pénz szükséges.

1. lépés: meg kell tudni, hogy mi a film címe, és pontosan mikor is játszották.

Mivel azt mondod, hogy 2009, vagy 2010 okt 23-án, ez elég pontos. Szóval elő kell kutatni az M1 aznapi műsörlistáját, és végigböngészni. (Jó eséllyel a napszakot is fel tudod idézni, (délelőtt, délután, este, éjjel). Szóval gyorsan fog menni a cím kiszúrása.


Ha a cím megvan, akkor rákereshetsz a neten a videóra.

Ha egyből nem is ugrik be, az MTV internetes archívumában akkor is jó eséllyel megvan, és ingyenesen megtekintheted.


Ha semmilyen internetes archívumban nincs meg, akkor beugorhatsz az mtva-hoz, és kérhetsz az archívumból egy másolatot, igaz elég borsos áron. De ha nagyon kell, akkor elgondolkozol rajta. Az ár nagyságrendjével nem vagyok tisztában, nem biztos, hogy olyan iszonyatosan vészes. Régebben egy rokonom dolgozott az MTV-nél, és ingyen is tudott kihozni ezt-azt.

2016. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!