Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a tanulás...

Hogy vegyem rá magam a tanulásra/hogy tanuljak?

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok 2.félév vége van és hát földrajzból,töriből meg matekból bukásra állok(nem azért írtam le hogy papoljanak nekem hogy előbb kellett volna tanulnom) mit tegyek hogy javítsak a jegyeimen tudom mi a helyzet de így sem bírom rá venni magam a tanulásra.:\\
2011. máj. 12. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem álltam bukásra de sz*r tanuló voltam. 2 hónapig elvontam magam a gépezéstől monitorom sem volt 5 nap múlva kezdtem el normálisan tanulni kisérettségieim is 5,5,4,4,3 lettek tehát próbáld magad olyan dologtól (ha nem is 100%-osan) elvonni ami legjobban kitöltö az idődet és haszna nincs ( nálam ez a kockulás gépezés volt)

sok sikert, egy másik 8adikos

2011. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) hát szerintem nekem is ez lesz megvonom magamtól a gépet muszáj lesz.!
2011. máj. 17. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet, de hidd ha az elején rossz is, hidd el, megéri. Nekem is bele kéne húznom, végülis annyira nem vagyok kocka, de ki kéne javítanom a 3 db 2-esem:D
2011. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgy ülj le tanulni, hogy igen is érdekel! Pl.: Töri...(pl.:cím:) A hatalmas király

(Így állj hozzá): -hmm...Vajon miért hatalmas? Miért hívják így? Hogyan lett király?

Ha ezeket a kérdéseket végig futattod mondjuk egy 5 percig, akkor érdekelni fog, mert meg akarod tudni, hogy miért van ez meg az! Próbáld ki! Nekem bevállik :p

2018. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!