Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a vallásról?

Figyelt kérdés

Még csak ennyit írtam le belőle.De készül a könyvem is én magam írom a saját vallásomat.Hogy tudnám terjeszteni ezt a hitet ?


A halál után van élet egy másik világban ahol a jók és a rosszak együtt élnek mint ebben az életben.

Nincsen isten,nincsen teremtő mindenki saját maga istene mindenki a saját életét teremti meg.

Aki bűnt követ el lehető leg kegyetlenebb büntetéssel járjon a a tette ne várjon megbocsátást ha csak nem a vagy a vallás tagja.

Nincs házasság.Mindenki maga dönti el kivel szeretne együtt élni és meddig.

Mindenki azt csinál amit akar.

Mindenki úgy jut pénzhez ahogy akar hogyha a vallás tagja.


Most csak ennyit írtam ki.De majd leírom ide a többit is csak az nagyon sok.Mert mint mondtam egy fél könyvet már leírtam a teremtésről ahogy én gondolom.Hogy tudnék tagokat hívni ebbe a vallásba hogy tudnám népszerűsíteni ?


2011. máj. 13. 19:55
 1/5 Neménvagyokaz ***** válasza:
Érdekes, mégis ez a rész kissé zavaros és rendszertelennek tűnik. De inkább érdekes.
2011. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Aki bűnt követ el lehető leg kegyetlenebb büntetéssel járjon a a tette ne várjon megbocsátást ha csak nem a vagy a vallás tagja. "


Ezt már feltalálták, kereszténységnek hívják.


Amúgy nonszensz, amit írsz.

2011. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor te nem sokat tudól a kereszténységről. Az én büntetésem az lenne hogy megkínoznánk aki bűnt követ el.Pl élve megnyúzás,elégetés meg ilyenek.Am Sátánista vagyok :)
2011. máj. 14. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak milyen alapon határozzátok meg a bűnt? Ez kritikus kérdés minden vallásnál.


Amúgy az eretnekek megégetése és megnyúzása mitől ne lenne keresztény történelem része?


Egyébként legitimációs filozófiai kérdéseket is felvet, hiszen egy szekularizált országban semmilyen vallás nem állhat a törvények felett.

2011. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zavaros, ellentmondásos, hülyeség ebből könyvet írni.... sokáig kell elnyújtani, és leírni ugyanazt. :D

Inkább olvass valami értelmeset, ha már írni nem tudsz.

Ezt még életfilozófiának is éretlen és szánalmas.

Ha már kérdezted a véleményünk.

2011. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!