Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igényesség elmarad? Te ezzel...

Hümi kérdése:

Igényesség elmarad? Te ezzel hogy vagy?!

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy valaki pl. egy szucskos tükörbe bele vakuzva lefotózza magát, csücsörítős meg ilyesmik.. meg amikor szinte semmi sem látszik az emberből, szal néha tök előnytelen képekre azt mondják az embereknek " mekkora JÓÓ". Engem az ilyen felidegesít vagyis inkább felbosszant, nem értem az ehez hasonlókat :D
2011. máj. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem, hogy miért úgy kell fotózkodni... -.-" Amúgy, meg legalább takarítaná meg előtte a tükröt
2011. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annak örülök, hogy a szándékos népbutítás ellenére azért szerencsére van a társadalomnak egy kis része, aki még tudja, hogy van önkioldó is a fényképezőgépeken...
2011. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyu akik fényképeznek azok nem fotóművészek, nem kell alkotásokat várni tőlük.
2011. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az önkioldó mániát, szerintem önmagában a tükörben fényképezkedéssel nincs baj, mivel sokkal jobb fotókat lehet így csinálni, mintha beállítanám a kamerát aztán gyorsan elé állnék, tükörrel szemben ugyanis azonnal látom, milyen lesz a kép, tehát nagyobb az esély rá hogy nem valami gány fotót csinálok.

Jó, egyesek tényleg elég gázul csinálják (redvás tükör - eleve tisztának kellene lennie, nem csak fotózkodás előtt, de mindegy -, csücsörítés, pózolás...), de önmagában attól még hogy tükörben van fotózva, azzal semmi baj nincs.

2011. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

21:55ös tudom, hogy nem azok, de akkor is most csak észreveszik hogy milyenek.. meg ha kimennének természetes fényekhez akkor máris jobb lenne


21:57es jó legyen tükörbe fényképezkedés, de akkor legalább takarítsák már le ha bele is vakuznak mert akkor csak jobban látszódik a szutyok.. de hát mind1 vannak akik így szeretik

2011. máj. 14. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
a homály jótékonyan elfed :D
2011. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!