Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows 7 operácios rendszerm...

Windows 7 operácios rendszerm azt írja ki aktiválja 7 napon belül utána megsemisül ha nem aktiválom? Ezt egy ismerös tete rá mi a teendö?

Figyelt kérdés
Windows 7 operácios rendszerm azt írja ki aktiválja 7 napon belül utána megsemisül ha nem aktiválom? Ezt egy ismerös tete rá mi a teendö ?
2011. máj. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ismerősödet, hogy szabad lincence-s, vagy sem. ha igen, akkor tudod aktiválni.
2011. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nincs meg az ismerösöm aki feltette , moost mitudnék csinálni ? A boltban azt mondták megvenni az eredeti windows 7 et 25000 ft ért és az az enyém örökre .
2011. máj. 16. 16:47
 3/5 anonim válasza:
Valami Windows Loader progival aktiválod, de nemtudom, hogy hogyan.. :S én kiírtam kérdésnek, hogy hogy kell aktiválni.
2012. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beregisztrálsz ide : dirtywindows.hu , majd letöltöd a windows loadert innen: dirtywindows.hu/2013/03/10/windows-loader-2-2-1-by-daz/ . Amikor letöltötted , megnyitod , majd a "Serial" nevű sorba leírják a win7 licensz kódját . Azt a kódot pedig beírod ide: Vezérlőpult>Rendszer és Biztonság>Rendszer>(lap alján) Kulcs módosírása> Más kulcs megadása , ide beírod azt a kódot a a Windows Loader kiírta "Serial" sorban . Miután beírtad a kódot rámész a Továbbra , majd ha a csík betöltött , akkor készen is vagy. Ez a módszer 100%-ban fog működni , Én is ezzel a módszerrel aktiváltan a Windows-t. Nem hiszem , hogy egyből észleli a gép azt hogy aktiválva van a Windows , ezért javasolt az Újraindítás . :))
2013. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapard le azt a vackot, és tegyél fel helyette Ubuntut. Teljesen ingyenes, és azt csinálsz vele amit akarsz. Szinte mindenre van ingyenes megoldása, ráadásul sokkal biztonságosabb. Az én nincs vírusirtó, még sincs rajta egy szál se, pedig internetezek mint állat.
2013. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!