Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnét szerezhetek be varázspá...

Honnét szerezhetek be varázspálcát? Figyi én hiszek benne és olyanok szóljanak hozzá akik szintén hisznek benne. Nem őrültem meg de szerintem léteznek mágusok és magamat is képesnek tartom rá.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tehát mágusnak tartod magad. Egy valódi mágusnak nem kell varázspálca, anélkül is boldogul. :DDDDDD
2011. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

:) :(


[link]

2011. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az abszol úton.
2011. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont van egy eladó. Mennyit szántál a célra?
2011. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Én lézerkardot szeretnék. Vásárlás csak sikeres teszt után! (Ezen a félnótáson próbálnám ki először.)
2011. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
most nem tudom mit kell hülyének gondolni...1.nem tartom magam mágusnak,hanem azt irtam hogy el tudom képzelni magam annak....aztán h az abszol uton-hát nagyon szellemes vagy de nekem ez nem elég...1igazi mágusnak a pálcája a fő kelléke
2011. máj. 14. 15:40
 7/17 A kérdező kommentje:
Uristen Bálint te milyen linket küldtél??ezt nem mondhatod komolyan...:D:D:D:D
2011. máj. 14. 15:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezzel egy kis gond van, varázslat nem létezik, varázslók nincsenek, mert a tudomány sajnos mindenkire vonatkozik.
2011. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

bocsi :D


A varázslás, aszerint, hogy ki hajtja végre gyakorlatilag azt, két típusba sorolható:

Közvetett: a mágus mindössze közvetíti a kérést, a hatalom az istenség kezében marad.

Közvetlen: a mágikus hatalom a mágus kezében összpontosul, ő hatja azt végre.


Ölj meg egy mágust és vedd el tőle!

2011. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
te Bálint megkérdezhetem hogy hány éves vagy??:D
2011. máj. 14. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!