Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy baj ha különc vagyok?...

Nagy baj ha különc vagyok? Most ez normális?

Figyelt kérdés
Egyrészt valahogy mindent elrontok, az egész életemet; fiúk, család és ez egy csöppet már sok. Az a baj hogy nincs túl sok olyan ember aki egy kicsit is hajlandó lenne megérteni, vagy legalább hasonló lenne a stílusunk.. valahogy kilógok minden honnan, egyszerűen néha úgy érzem mintha valami szellem lennék csak, és gyakran jön rám olyan érzet, mintha idegen lennék a saját életemben... most őrült vagyok, esetleg skizofrén avagy depressziós? sokszor nem értem a világot, és mindig azonnal mindent tudni akarok, és úgy érzem nem vagyok egész... félember... furcsa. Keveset nevetek úgy igazán és sokat sírok, most pl. egy fiú miatt...(sajnos sok csalódásom volt már, vagyis eddig csak csalódásaim voltak..) félek már valakit megszeretni, félek akárki felé nyitott lenni elvagyok én egyedül...
2011. máj. 14. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül!
2011. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...Mármint ezzel
2011. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ezzel én is így vagyok;) Úgy általában elbeszélgetek az emberekkel nincs ezzel gond, ha valaki más mint én, csak kevés emberrel értem meg magam vagy kevés olyan ember van, akivel egy hullámhosszon tudok lenni.
2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak a hormonok... tpipikus tinédzser probléma. Ha belecsontosodsz, az az emo.

Csak ne veszítsd el a szociális kapcsolataidat, az a lényeg. Keress valakit, akinek kiöntheted a szívedet (akár a neten is... volt itt pár, aki egy hullámhosszan van veled), utána jobb lesz.

2011. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hömm köszi.. neem vagyok antiszoc. se emo, de azért köszi:) am ha már itt tartunk szted akk hol szedjek össze valakit akinek kiönthetném a szívem, mivel pont az a bajom, hogy sehol sincs olyan ember...?
2011. máj. 15. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Előttem ketten is voltak, akik szerint nem vagy egyedül. Vagyis megértenek. Ők nem felelnek meg?
2011. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!