Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ps2 a letöltök egy ps2 játékot...

Hellosztok kérdése:

Ps2 a letöltök egy ps2 játékot ami rar fájlban van csomagolva azt ha kicsomagolom akkor lesz látható az iso fájl nem?

Figyelt kérdés

ha letöltök egy ps2 játékot ami rar fájlban van csomagolva

azt ha kicsomagolom akkor lesz látható az iso fájl nem?


2011. máj. 15. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
és az iso fájl kell majd kiirni ugye?
2011. máj. 15. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:

én még nemírtam ki ps2-es játékot,de mindenki azt mondta eddig nekem,hogy CSAK AZ 1DARAB ISOT KELL KIÍRNI!és valóban működtek is,amit ők írtak ki.

megmutatnád azt a rart?(gondolom letöltés)

ja és csak akkor lesz látható az az iso,ha tényleg az van a rarban.

2011. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 15. 14:44
 4/7 A kérdező kommentje:
így meg tod nézni? am igaz mert én is irtam már ki játékot csak az simán az az isó fájlt tartalmaz mást semit és alcoholall kiirom és müködik de nem tom hogy most igy ha majd le jön mert tölti még rar fájlban van kis könyvek vannak azt ugy nevezik rar ugye?és azt kell kicsomagolnom nem?winraral nem?
2011. máj. 15. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vok-jaja a könyvecskék a winrar :)arra rákattintasz és fent rámész az extractra(ha angol nyelvű,ha nem,akkor kicsomagolásra)kiad egy ablakot,kiválasztod a célmapát és menj az okra.

akkor kicsomagolja az 1DB ISO FÁJLT!

és azt már ki is írhatod.de ha rarban írod,úgy nemfog működni.

erre voltál kíváncsi?mert egy kicsit érthetetlenül írtál :)

2011. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval letöltöd a rart,kicsomagolod,igen winrarral vagy 7z-vel és akkor lesz látható az iso,amit ki kell írnod.
2011. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg nyitom a fájlt és meg jelenek a kis könyvek amit winraral tok kicsomagolni igen ám de hiába mert nincsen bene a az sió fájl akkor mitt kell csinálni akkor roszul töltöték fell vagy mi?
2011. máj. 21. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!