Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha valamihez...

Igaz az, hogy ha valamihez pozitivan allunk hozza, nagyobb sikerrel jarhatunk, ha pedig negativan forditva?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
én úgy tudom igen. meg nekem általában beválik ;)
2009. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha negatívan állsz hozzá, eleve kisebb energiát fektetsz bele,ami miatt inkább kudarcra van itélve

2009. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Határozottan igen. Sok-sok könyvet találhatsz a pozitív gondolkodás és a siker kapcsolatáról. Nézd meg a Titok-a vonzás törvénye c. fimet!
2009. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A pozitív gondolatok befolyásolják a gondolataidat, a tettedet és a felfogásodat! :)
2009. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Agykontorlnak hívják a jelenséget. Ha végig az jár a fejedben, hogy ezt nem tudod, meg ez rossz, akkor tényleg nem is fogod tudni megcsinálni, de ha bízol magadban, akkor sokkal nagyobb eredményt érsz el.
2009. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Tapasztaltam.
2009. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Határozottan igaz.
2009. márc. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ha azt gondolom, hogy ó, ez ötös lesz és így állok hozzá, .ar lesz,mint most is az egyik doga.

Múltkor egy kisebb ceklire azt hittem, hogy rossz lett. Na hanyas lett? Ötös!

2010. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!