Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a felhasználók a GYK weboldalt?

Figyelt kérdés
Mármint arra vagyok kíváncsi, hogy milyen súlyt fektetsz az ide kiírt kérdések válaszaira, komolyan veszed őket, vagy csak "egy a sok közül" szinten kezeled?
2011. máj. 16. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek segítek, akinek tudok. Nem poénból járok az oldalra és nekem is rosszul esik ha kérdésemet poénra veszik.

Kár azonban, hogy sokan csak kamu dolgokat kérdeznek meg, illetve, hogy rengetegen csak ökörködni járnak fel az oldalra.

2011. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok. Nem mondom, hogy égbekiáltó baromság esetén velem is nem fordult elő (4 év alatt kb 5x), hogy beszóljak a kérdezőnek, de ahhoz nagyon olyan "sodromból kihozó" hülyeséget kell kérdezni. Én is segíteni járok fel, kérdezni meg azért szoktam, mert alapvetően hiszek abban, hogy egy elfogulatlan, a témában 'szűz' kívülálló lényegesen objektívabb véleményt tud alkotni, mint az, akinek személyes érintettsége van. Azonban nehezíti a dolgot az, hogy néha a kérdés kiírásának a terjedelme nagyon kicsi ahhoz, hogy az ember az összes körülményt felvázolja. Mert azt könnyű megkérdezni, hogy "melyik a legtartósabb sportcipő", de nehezebb az összes körülményt bemutatni egy összetettebb családi probléma esetében.

A válaszokra meg annyit, hogy nekem is meg kellett tanulnom szűrni, ugyanis négyféle válaszadó van:

-rosszindulatú, ellenszenves, csak oltani jön

-a frankót megmondó típus, aki nem mond rosszat, de bárdolatlanul a pofádba vágja

-a poénkodó

-és az udvariasan segíteni akaró


É a legutóbbit szeretem, aki segíteni akar a válasszal és még a tetejébe emberi hangon tudja közölni az esetleges ellenvéleményét is.

2011. máj. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!