Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért teszik a kérdéseket a...

Miért teszik a kérdéseket a google által láthatóvá? Szerintem ez bunkó dolog. (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

"amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!"

mi értelme ennek,ha az oldalon kívül bárki számára láthatóvá teszik?

és ne jöjjön senki azzal,hogy "tanulhasson belőle más is",ha tanulni akar,jöjjön fel az oldalra!!!

egyébként emiatt szívtam meg múltkor,hogy a szaros googleban látni lehetett a kérdést.


2011. máj. 17. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A google bármire rákeres, ami a neten van. "amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!" <-- Úgy sem tudják ki vagy, nem igaz? Ezért van ez a kiírás. Akár az is előfordulhat, hogy felteszel egy kérdést, és a szomszédod válaszol rá. Tudni fogod, hogy ő volt? Nem.

"ha tanulni akar,jöjjön fel az oldalra!!!" <-- Ha gugliban rátalál a kérdésre, és rá is kattint: tádááá, itt van az oldalon. Mellesleg nem úgy születik mindenki, hogy tudatában van ez oldal létezésével.

2011. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jaja én is 2X meggondolom, hogy írom ki a kérdést, hogy más ne tudjon rákeresni és ne találja ki, h én voltam... múltkor is kiírtam vmit, azt anyum keresgélt google-be, és megtalálta és kérdezte, h én voltam-e... mondom OMG:D:D
2011. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valahogy engem akkor is idegesít.egyik ismerősöm olvasta azt a kérdést,amit feltettem(nem névvel)és nemrájött,hogy énírtam ki?!
2011. máj. 17. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban. Sajnos az internet csak annyira "személyiség védő" amennyire egy plakát az.
2011. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
első-na mondomén,hogy ez az idegesítő benne.(az első kommentet azelőtt írtam még,hogy a második válasz megjött volna,csak akkor még nem láttam)
2011. máj. 17. 14:36
 6/12 A kérdező kommentje:
és én még azt hittem,hogy másnak eszébe se jut ezen agyalni.
2011. máj. 17. 14:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Az meg már nem a google hibája, hogy te úgy teszed fel a kérdést, hogy más rád ismerhessen. Mellesleg, ha nem gugliban, hanem az oldalon keresgél az illető, ugyanúgy rád találhat/felismerhet.
2011. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó-hát az benne van a pakliban,ha feljön,akkor megtalálhatja,hát ez van.de nem írtam úgy,hogy arról nagyon rám lehessen ismerni és mégis...

máshogy meg nem lett volna értelemes.

2011. máj. 17. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Én múltkor telepakoltam ponttal a kérdést, tehát pl. ku.tya így ha vki azt írja a google-be kutya, akkor nem adja ki neki ezt találaltnak:P
2011. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet :D én eddig ezt csak akkor csináltam,ha egy kicsit "lazábban fogalmaztam"
2011. máj. 17. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!