Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok! Volt már valalkivel...

Csajok! Volt már valalkivel olyan, hogy nagyon kellett kakálnia, és nem ért oda időben a nagywc-re? (hasmenés is számít) 19/L

Figyelt kérdés
Velem sajnos igen, és kellemetlen volt, de hát ez van :)
2011. máj. 17. 16:21
 1/6 anonim válasza:
nem, nem volt olyan és nem is tervezem.
2011. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az durva :D legalább utcán vagy otthon(jobbik eset) ?
2012. jan. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
csak majdnem... egész nap visszatartottam, mert nem otthon voltam, néha elmúlt az inger, néha visszajött, és este, mikor indultam hazafelé már nem akart elmúlni, éreztem, hogy akárhogy szorítom, nem bírom már tovább visszatartani, már éreztem,ahogy csúszik kifele,a vége konkrétan már kint volt, akkor gyorsan letoltam a gatyám az utca közepén és kieresztettem. Életemben nem szartam még akkorát, de nagyon jól esett. Szerencsére sötét volt. :)
2013. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem csak olyan volt, hogy kirándulni mentünk, és reggel még nem kellett, délben viszont már éreztem, hogy jó lenne wcézni. Igazából jól bírom tartani, de az egész napos gyaloglás miatt a vége felé már elég nehéz volt visszatartani. Főleg, hogy erdőben járkáltunk pisilni, de nagydolgot inkább nem mertem. Végül hazavittem, de az ajtóban már elindult a dolog, szerencsére nem lett olyan a bugyim, mivel kemény volt, de azért kellemetlen érzés, hogy még rajtam a bugyi, és érzem, hogy jön kifelé.
2013. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem olyan volt h suliba kirandulas volt es reggeltol estig kb setaltunk delbe mar ereztem h gondok vannak de nem volt heky se ido elmenni aztan mikor mentunk be a szallasa mar majdnem be ment ki jott mar vagy a fele de nem lett olyan a bugyim mivel kemeny volt elmentem wcre es eleg nehezen es sokat erolkodve de egy oriasi adagot kinyomtam utana meg 2 szer voltam es ugyan igy rrolkodve nehezen de kiynomta es eleg sok volt mind a 3szor
2022. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pont most ulok a wcn es nagyon erolkodok es nagyon nehezen de jon mar vagy 1 oraja itt ulok
2022. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!