Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában mindennap különböző...

Mostanában mindennap különböző időben hív valaki telefonon, számkijelzés persze nincs. és amikor felveszem csak egy trombita hangját hallom mintha a honfoglalóban vesztenék (olyan hangeffekt). Ki lehet az? Volt már nektek ilyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 11:56
 1/8 anonim válasza:
95%
Szerintem csak valaki megakar tréfálni vagy direkt csinálja!Ha tovább hívogatnak és nem hagyák abba a legegyszerűbb mód az lenne ha számot váltanál!És csak azoknak add meg a számodat akikben bízol és/vagy akikkel állandóan tartod a kapcsoatot!:)
2009. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Tiltsd le a számát!! jobb ötletem nincs!
2009. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
Ne vedd fel a telefont, ha szám nélküli hívásod érkezik. Vagy simén nyomd ki. Majd csak megunja.
2009. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt ilyen, két hónap után untam meg, hogy zaklatnak, ő sem szólt bele, csak zaj volt. Próbáltam, hogy nem veszem fel, de akkor még próbálkozott vagy 6szor. Sajnos nem tudtam meg, hogy ki volt az. A rendőrségre meg nem akarok járkálni, meg 1-2 év is lenne, amire véget érne az eljárás. Ha tovább folytatódik, érdemes átgondolni a számcserét, és csak annak add meg, akit jónak látsz.
2009. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hátezaz, h ígysem tudják sokan :S

köszönöm a válaszokat, de persze még írhattok :)

2009. márc. 15. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szólj bele vmi csúnyát vagy bunkót, hátha mond vmit :D
2009. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hja...szolj bele valami csunyát és akkor hátha megszólal és esetleg felismered a hangját!!
2009. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom, hogy aktuális e még ez az ügy, de sz-tem, ha azóta sem hagyta abba, akkor ha legközelebb hív, fedd fel és olyan közelről, olyan hangosan sikíts bele, ahogy csak tudsz, szerintem ezen úgy meglepődik, hogy talán megilletődik.:)

De viccet félretéve vagy rendőrség, vagy számcsere.

2009. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!