Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ijesztő 1 mozgó műbaba?

Miért ijesztő 1 mozgó műbaba?

Figyelt kérdés
Kaptunk nemrég 1 mozgó táncoló babát és nagyon élethű.Egyszer álmodtam vele furákat és azóta félek tőle.De most ne aszt gondoljátok hogy beszari vagyok(nem!)De naon fura.És hogyan tudnám legyőzni a félelmemet??Amúgy a szomszédos szobában van és ha elmegyünk előtte vagy tapsot hall akkor megmozdul és ijesztő.Lécci segítsetek!!
2011. máj. 18. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mélyen hatott rád az az álom. Van ilyen. Kisgyermekeknél figyeld meg, hogy a rémisztő mesék milyen évekig tartó, mély nyomot hagynak. Felnőtteknél is van ehhez hasonló.
2011. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én már tini vagyok és nem kisgyerek.De rossz ránézni arra a babára.De lehet hogy igazad van
2011. máj. 18. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomomra is ijesztőek. Egyébként láttam egyszer egy filmet, aminek egy mozgó játékbaba volt a főszereplője. Egyedüli horrofilm, amitől tényleg féltem.
2011. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aszta filmet én is láttam pár nappal ezelőtt
2011. máj. 18. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg is van a válasz: a horrorfilm miatt félsz tőle.
2011. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem !! ettől már vagy 3 éve félek
2011. máj. 18. 14:10
 7/9 A kérdező kommentje:
a filmet meg csak 3 napja láttam
2011. máj. 18. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
dugd el , b@szd a gardrób ajjába.ha tényleg van okod tőle félni, akkor egyszercsak kimászik onnan :D
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ez elégé rósz lehet én nekem volt etszer egy 2007 buszos naptáram és az balszerencsét hozot rám de megszabadultam tőle és azóta nincs ijen lehet, hogy neked is ezt kelene tened ne dobd ki vigyétek el valakihez a lényeg, hogy töbet ne lásd
2011. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!