Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ha elkezdek...

Melinda- kérdése:

Melyik a jobb ha elkezdek animét rajzolni?

Figyelt kérdés
Ha animét úgy kezdek el rajzolni hogy már szinte az első rajz olyan mintha egy profi csinálta volna vagy ha lépésenként lessz belőlem egy igazán profi???
2011. máj. 19. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
sztm utóbbi
2011. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az h az elso rajz olyan mintha profi csinalta volna? Ugy erted addig szoszmotolsz rajta amig nem lesz tokeletes? Mert akkor egyertelmu hogy a masodik.


Aprankent kell megtanulni es sokat gyakorolni aztan mar 5 mp alatt olyan figurakat rajzolsz mint da-n egy amcsi grafikus noci...


Jah es miert mondom mert miss naiva kisasszony enem is azt hitte h jajj az elsonek is tokeletesnek kell lennie, nem! Tanuld meg az aranyokat stb es aztan gyakorlas utan lehetsz profi... Merr a profi az az aki par mp alatt rittyent kitunot es nem felorat benazik egy rajzon hogy tokeletes legyen.

2011. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 beata456 válasza:
nekem 2 évembe került SZINTE tökéletesre fejleszetni az animék rajzolását, de én elég sokat örörköltem is rokonoktól a művészi tehetségből..
2011. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!