Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért itélitek el a kihívó...

Miért itélitek el a kihívó dolgokat/embereket?

Figyelt kérdés
Miért zavarja ez a legtöbb embert? Szerintem nem szégyen, ha valaki kihívó. Én is az vagyok, és nem is szégyellem. Nem szeretem a szolíd dolgokat, egyszerűen ilyen vagyok, és még sokan mások is, csak van, aki nem meri bevállalni ezt az életformát, mert félnek, hogy elitélnék őket.
2011. máj. 21. 20:05
 1/7 szamóca.. ***** válasza:

nem ítélem el.

azt se aki nem olyan.

2011. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megint általánosítás, de tudom, hogy nem így értetted.

Én sem ítélem el őket, magamat is kicsit különcnek tartom.

Sajnos, az emberek olyanok, hogy mennek a csorda után, aki pedig nem tagja annak, azt félre lökik és nem közösködnek vele. Túl konzervatív a társadalom, és nehezen tud befogadni új dolgokat.

2011. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez még mindig KI-RÍ-VÓ nem kihívó istenem de fel...sza az agyamat -.-
2011. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor ne olvasd itt a kérdéseket ha te csak a helyesírást tudod figyelni! nem mind1 hogy ki hogyan ír? a kérdés a lényeg... ennyi magyar tanár nem kell az országnak!
2011. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert felkeltik a figyelmet olyan dologra, amire nem kíváncsiak és zavaró a plusz felesleges információ, mint pl reklám egy film alatt
2011. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kihívó és nem akarják hogy kihívja az ingerke belőlük ami természetes (ezért kihívó), mert nem vágynak akkor és ott arra az ingerre amit elő hoz belőlük, nem tudják kezelni és ezért dühbe konvertálják gyakran ezért


természetes és normális viselkedés ez

2011. jún. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ingerke* ingereket
2011. jún. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!