Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tinédzserek (főleg lányok)...

A tinédzserek (főleg lányok) nagy része miért kettőzi a magánhangzóval végződő szavak utolsó betűjét?

Figyelt kérdés

Pl.: "Petraa", "Dorkaa", "arii", "köszii", stb.

Ennek mi értelme van? (Már feltettem a kérdést néhány embernek, akik élnek ezzel, de értelmes választ még nem kaptam rá. Ugyanez a helyzet a "v helyett w" szokással is.)


2011. máj. 21. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez pics@nyelv. Azért csinálják, mert "mencsiih"-nek érzik magukat tőle.
2011. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

"de értelmes választ még nem kaptam rá."


Itt sem fogsz, legfeljebb lesz néhány egységsugarú droid, aki veled együtt fog búsongani és a "mai fiatalokról" lamentálni, mint ahogy teszi minden más hasonló felnagyított álprobléma láttán.

2011. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20:44, te miről beszélsz? Tudtommal nem állítottam be problémának ezt a dolgot és nem szidtam a "mai fiatalokat", nem tudom, hol olvastál erre utaló tőlem származó szövegrészt. Szimplán érdekelne, honnan ered ez a (általam baromságnak vélt) szokás.

Az elsőnek pedig köszönöm a választ.

2011. máj. 21. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Hááááttt szerintemmikeh ezzh eggyh nagyh hülycsiség! am ez tényleg pics@nyelv! :D
2011. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

"Tudtommal nem állítottam be problémának ezt a dolgot"

Nem kell mondanod semmit, kitalálom enélkül is mire megy ki az egész.

2011. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mire?
2011. máj. 28. 18:33
 7/7 chrishu ***** válasza:
53%

Merht etthől leszhnek mebnncshííííííík!4!nygé!!

Nah ennyy thsőő megek fhacérraaaa beszélgethniii egy láw szoriróllklllhhhhh!! :$*_*:D:P

Kb ezért írnak így

2012. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!