Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » RASZTÁT SZERETNÉK, de olyat,...

RASZTÁT SZERETNÉK, de olyat, ami magától rasztásodik be, nem berasztázzák! Milyen tippeket tudtok, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Akinek magától rasztásodott be a haja, leírná, mennyi idő volt, mit csinált, ilyesmi? én már 3 hete nemmosom, nem fésülöm, ill. csak szappannal mosom, de nem nagyon akar gubancolódni...
2011. máj. 21. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kendd be te is sárral, és hasonlókkal, mint az afrikai népek :)
2011. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ők a bogarak ellen kenik be sárral magukat, nem azért, hogy összeálljon, de azért köszi:D
2011. máj. 21. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne moss hajat, biztosan örömmel veszik a körülötted lévők. Igénytelenség csúcsa ez a rohadt raszta. Feka divat!
2011. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a készített raszta?

Amúgy, ha nem vagy néger, vagy nem rohadt göndör a hajad, akkor ne is álmodj róla, hogy magától olyan lesz a buksid mint Bob Marly-nek volt.

2011. máj. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várhatsz rá éveket. És nem lesz egyenletes. Ismertem egy srácot, aki ezzel próbálkozott, egy-két tincse lett eléggé gubancos, bár nem tudom mennyi idő után.
2011. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ismet csak gratulalni tudok az idiota tudatlan bunko zselezzett haju divatpatkanyoknak;)..

Ha gondor a hajad akkor nem kell vele csinalni semmit..csak bizt a termeszetre illetve most szappannal de csak hazival.. vagyis olyannal amiben nincs semmi fele vegyszer..

ha nyilegyenes hajad van akkor tobb turelem kell..Ne fogdosd,hord bekotve.. alvasnal kibontva.

3 hetente mosd meg csak,nyugi nem lessz budos meg stb aki meg nem ert hozza azt szard le:D,ugyis hulyek maradnak tudatlan parasztok..Haveromnak gondor haja van .vallig ero 1 hete nem mosta es mar rasztasodik,de nem nem akarja ugyhagyni,vagyis horgolos modszert szereti ezert en csinalom neki,de szinte alig lehet szetszedni 1 het utan..

ha egyenes a hajad kicsit tobbet fog tartani.kb 2 honap ameg eszreveheto lessz a valtozas,6-7 honap utan mar alakul,

2011. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kissarc válasza:

Az előző mond valamit.. hallgass rá.

De amúgy a feketéknek azért könnyebb mert nekik nem zsírósodik a hajuk. Én azt ajánlom hogy ne használj olyan sampont a mosásnál amiben van vegyszer. Szóval ahogy az előttem szóló is írta használj -->házi készítésű szappant<--

De ha egyenes szálú a hajad ( és hajlamos a zsírósodásra) akkor szinte lehetetlen. DE van esély rá. Kérdés hogy kibírod-e addig a sok csúfolódást míg meglesz a hajad.. Meg amúgy most már sok helyen olcsón 5000-6000ért megcsinálják. Olyan tincseket amilyeneket te szeretnél. Remélem segítettem. És ha kész a hajad nyugodtan küldhetsz egy képet privátban hogy milyen lett...

2012. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!