Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látott már valaki fehér csótányt?

Látott már valaki fehér csótányt?

Figyelt kérdés
nem rég láttam egy hófehér csótányt, idáig nem halottam fehér csótányrol ha valaki tud eröl vmit meg köszönném:)
2011. máj. 22. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, megint egy albínó. Ez már hanyadik is idén? Letudnád fotózni, és elkapni az állatot?
2011. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem:/ sajnos nem meg öltem és ki dobtam :S meg ijdetem doha nem látám meg ijet..:S alapbol utálom a rovarokat.. ez meg nagyon csúnya voltxĐ hó fehér elég ijesztő..:S
2011. máj. 22. 22:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Kár, szerintem ért volna minimum 100 ezret, vagy még többet. Tuti hogy a tv-be is benne lettél volna.
2011. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kár, szerintem ért volna minimum 100 ezret, vagy még többet. Tuti hogy a tv-be is benne lettél volna."


Most direkt akarod lerontani a kedvét, ugye? :D

Egyébként én még életemben nem láttam FEHÉR csótányt. xd

2011. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak megmondom az igazat. Na meg még egy ok, hogy elmennyen szihológushoz a bogár fóbiájával. De a maradványai talán még érnek pár ezret a DNS-ük miatt.
2011. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez most komoly??:O:O:D mostantol fehét csótányra vdászok!! nem gondoltam h enyire fontos lehet egy csótány..:/ am mért ilyen különleges??? azt gondolom h ritka de enyire nagyszám??:O
2011. máj. 23. 10:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát csak tippeltem. De ezek az albínó állatok nagyon értékesek a ritkaságuk miatt. Múltkor is mondták híradóban, hogy valahol albínó oroszlán ikrek születtek. És nézem a neten, de sehol nem találok ilyet, hogy albínó bogár. Ha eggyáltalán van ilyen. De ha van, akkor ez lett volna a világon az elsö. Ez esetben, az a büdös rondaság akár még több milliót is érhetett volna. Hisz gondolj bele. Ha Britnisz Pirsz Kiköpött rágóját eltudták adni 200 dollárért, kébzeld mennyit adna érte egy tudós, vagy egy állatgyüjtö. Szóval én a helyedben imádkoznék, hogy csak a liszttöl legyen fehér.
2011. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De nézd a jó oldalát. Ha majd a párod kérdezi, hogy mi történt veled ma, akkor mondhatod hogy "semmi... csak lecsaptam az új plazmatévénket". XD
2011. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Várj, nem ilyen volt? Találtam egy oldalt. [link]
2011. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos h nem lisztes volt.. ez teljesen fehér volt!!! az utccsóó komentelőnek: hasonlóó mint ami a képen van de vhogy még sem.. ez ink ezüstös amit meg én láttam az hó fehér volt meg sztem más fajta... kb.2cm lehetett.. azt tom h kisebb volt mint az átlag csótány..
2011. máj. 23. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!