Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják összefoglaló...

Hogy hívják összefoglaló néven ezeket a japán rajzolt figurákat?

Figyelt kérdés

Van valami nevük esetleg? mert mindenhol látok ilyen kajákat amiknek szemük van :D és még sok más tárgynak is rajzolnak szemet. van valami neve ezeknek?


Pl:

[link]


[link]


2011. máj. 23. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
manga
2011. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne. Viszont az első kommentelő kissé keveri a szezont a fazonnal (a manga képregényt jelent japánul (nálunk japán képregényt), de egy cuki arcos kenyér-párna elég egyértelműen nem képregény (2. linked)) :3
2011. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen a mangával nincs képben XD vagy csak nem nézte meg a linket hanem csak a kérdést olvasta el. Mangám van egy pár.

csak azt hittem, hogy ezeknek is van valami nevük, mert japánban mindennek van összefoglaló neve :D

2011. máj. 23. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ennek nem tudom hogy van-e neve vagy beletartozik-e az általam említeni kívánt kategóriába.


Amikor vmi elég torz, cuki babaszerű figurát rajzolnak azokat CHIBIknek hívják, ejtsd: cshibi.


Google CHIBI FOOD kulcsszóra dobja ki őket :D

[link]

2011. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a chibi-t ismerem. elég sok mangát elolvastam már, meg japán ról is rengeteget tudok, de hogy chibi food XD ez eszembe se jutott volna. köszi
2011. máj. 24. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!