Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt senki sem iszik alkoholt...

Itt senki sem iszik alkoholt ugye? Miért kell emiatt mindig beszólni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az oldalon ilyen általános vélemény hogy ne igyon senki alkoholt csak 18 éves kora után meg hogy inkább a tanulással foglalkozz, ne igyál mert az undorító és szánalmas, mittudomén. Azért ezektől az emberektől megkérdezném hogy nektek úgy vannak olyanotok hogy fiatalkori élmények? Van egy pár huszonéves ismerősöm, akik csak most kezdtek el bulikba járni, mert eddig ők is ezen a véleményen voltak, és most hogy elkezdtek inni és szórakozni, most jönnek rá hogy mennyi szép és jó dologból kimaradtak. De tényleg, ezen a honlapon nincsenek olyanok hogy szórakozó fiatalok? Nektek semmit sem mond az hogy kiülni a deákra vagy idióta ingyenes bulikba járni a corvintetőre, vagy nyáron siófokon a coke clubban háborgatni a diszkósokat a legjobb haverjaitokkal? Könyörgöm, nyugtassatok meg, hogy nem mindenki ilyen itt.
2011. máj. 23. 20:05
 1/1 hümi ***** válasza:
én nem vagyok ilyen :D élvezem az életet így 16 évesen :D
2011. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!