Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erőteljes bambulás akár...

Erőteljes bambulás akár percekig, külvilággal semmi, vagy kevés érzékelés, naponta többször?!

Figyelt kérdés

Ez már betegség?Orvoshoz kellene fordulnom vele?Már engem is megijeszt,még az osztályfőnököm is észrevette,hogy állandóan a semmibe meredek,ő zökkent ki belőle mindig.

Milyen betegség jele lehet ez?Mennyire súlyos?

13/L


2011. máj. 23. 22:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy formájáról tudok ennek a betegségnek,állítólag ez is epilepsziás reakció.
2011. máj. 23. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:
AGYHALÁÁÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem epilepsziás reakció.Viszont fontos lenne neurológushoz menned.
2011. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon humoros.Nem tudom ,hogy lehetnek ilyen emberek,ha nem vennéd észre ez nagyon komoly is lehet,nem vicc tárgya.


Amúgy többieknek bővebben: Kb 3.os koromban volt az első durva esetem.Állva,táskával a hátamon,elbambultam egyetlen pontra.Fogalmam sincs mennyi ideig tarthatott,de teljesen kikapcsolt az agyam.Már merem azt mondani,hogy álmodtam,egyáltalán nem érzékeltem a külvilágot,csak mint az álomban,valami ,,más világból" jöttek a képek,hangok,illatok stb.Közben 2 lány is odajött,kiabált,hogy menjek el onnan,mert nem tudják letenni a cuccukat.Látták ,hogy nem hat semmit,finoman elkezdtek csapkodni a kezükkel.Semmi. Odajött a nővérem,szépen meglökött,és jó hangosan rám ordított.Hát képzelhetitek,mennyire meg voltam illetődve,azt sem tudtam mi történt/történik.Csak kérdezgettem ,hogy mi mi van mi a bajod mi történt?Utólag mondták el a dolgot.

Most is vannak ilyen erőteljes bambulásaim,kb 2 héttel ezelőtt a tv előtt bambultam így el,szintén nem tudom mennyi ideig tarthatott,nem emlékeztem semmire,és bár a tv-t nézve bambultam el,nem érzékeltem azt,mi történik.Tanórákon,és mindenhol máshol képes vagyok így elbambulni,bár az esetek többségében képes vagyok tudatosan odafigyelni arra,hogy ne kapcsoljak ki teljesen......

2011. máj. 23. 22:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából félek elmenni az orvosokhoz,tuti vért akarnának venni,nekem pedig hát khm,volt egy kemény időszakom és kést ragadtam,persze utólag jöttem rá mekkora egy idióta voltam,de ebbe most nem akarok részletesen belemenni...Lényeg ,h félek kiderülne...
2011. máj. 23. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Az epilepszia megállapításához nem vért vesznek, hanem bedugnak egy nagy gépbe. Nem fáj.
2011. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

origo.hu/tudomany/20150224-uj-idegpalya-agykutatas-talamusz.html

Ebbe olvass bele, és ez alapján fordulj orvoshoz, kicsit elemezd magadat ez alapján, tudj meg minnél többet az ember biológiájáról legalább egy részéről, és több tudás birtokában már magad is talán fogod tudni ezt kezelni, ha kell is orvos is meg fogod vele tudni vitatni esetleg a javaslatát és nem felrak a boncasztalra, hogy majd lesz ami lesz.

2016. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Épp a bambulás miértjét kutatom a neten és úgy jutottam ide is, és az utolsó által linkelt cikket épp el is olvastam, érdekes, de nem biztos, hogy teljesen értem: ez olyan akkor, mint amikor a gép túlpörög és lefagy? Tképp asszem, igen.

Viszont nálam az a fura, hogy pont azért merült fel bennem ez a kérdés, hogy mi is az a bambulás, mert az előbb elbambultam, pedig nem szoktam, filmet nézek, előadást, és rájöttem, hogy nem is kell több infó az agynak, elég csak hallgatni, nem kell közben nézni is, pláne gépen böngészőben még mást is csinálni közben, elég csak hallgatni, és bebambultam. De szóval közben hallottam, ez az érdekes. Akkor ez nem is rendes bambulás volt vajon? Amúgy nem szoktam bambulni...


És tudom, ez nem az én kérdésfórumom, bocsi, de hátha tudja vki a választ itt is és hátha nem törlik ki azért... ;)

2017. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!