Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kemény tábori szivatáso...

Milyen kemény tábori szivatásokat ismertek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Karóbahúzás,fáhozkikötözés az erdő közepén,fáhozvaló kikötözés nejlonnal,ami az egész testét eltakarja kivéve a száját,így garantált a test megfulladása,kődobálás,sexuális zakalatás....ilyenekről hallottam! Hozzáteszem gyökereknek tartom az olyan söpredéket aki ilyeneket csinál!!
2011. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl még tavaly három csajt oszt társamat keményen megsirattam.. Nem nehéz, csak improvizálni kell. Éjjel mikor mindenki alszik másszál be az ágy alá és emeld meg szépen a matracot. Biztos nem fog jól esni, ettől nálam a csajom már hisztiztek. Ekkor meg kimásztam az ablakon az esőben és náluk az ablak előtt egy sima kést úgy fel tettem az ablakhoz.Vagyis ha kinéznek lássák az árnyékát. Ők már nemtudtak aludni, ekkor halva a beszélgetésüket úgy csináltam mindha megöltem volna az egyik gyereket, persze ezt mind látták árnyékban. Még eset is az eső egy kicsit, szóval a csajok szinte bepisáltak, és úgy sírtak ahogyan még senkit sem láttam ilyensmi miatt..
2011. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:09

azért mert neked nem volt gyerekszobád és nem tudod milyen érzés is ez azért még nem kell elítélni a másikat :) szép napot

2011. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:11

Már az a normális,ha karóbahúzatok? Jól megfordult a világ....

2011. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:41

Az nem normális.. Én nem mondtam hogy azvolna.. Ezek hülyeséget, karóba húzás, kikötözés.. Ez hülyeség..

2011. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Amikor alszik az egyik társad, a füle mellett egy pohár vizet önts át másik pohárba és bepisil..:D
2012. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!